Акції


Топи продажів

Рекомендовані товари

Інтернет – магазин спецодягу, спецвзуття №1 в Україні

ТОВ “ЄВРОЗІЗ” (ЄВРОпейські Засоби Індивідуального Захисту) – це вузькоспеціалізована компанія, головною метою якої є забезпечення оптових та роздрібних клієнтів якісним асортиментом спецодягу , спецвзуття, робочих рукавичок, засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), засобів захисту від падіння з висоти та інструментів. Маючи власний імпорт, складські приміщення більш 350м2 і бездоганний сервіс, нам вдалося увійти в лідери ринку серед постачальників даної продукції в Україні для підприємств різних галузей промисловості: харчової, енергетичної, нафтової, газової, вугільної, хімічної та нафтохімічної, металургії, машинобудування, металообробки і ін. Ми працюємо тільки з сертифікованою продукцією, тому надаємо нашим клієнтам всі необхідні українські сертифікати якості.

Наша компанія пропонує робочий та захисний одяг, спецвзуття , захисні рукавички, засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), ручний інструмент, за якість яких відповідають найкращі європейські та українські виробники. Ми маємо прямі зовнішньоекономічні контракти та імпорт з-за кордону, а також статус дистриб’ютора з наступними брендами: ARDON, SAFETY JOGGER, HOGERT/HOEGERT, 3M, LEBER&HOLLMAN, REIS, STEELUZ, DELTA PLUS, SIZAM, FROOT OF THE LOOM, COFRA, FREEWORK, STEDMAN, ARTMAS, OGRIFOX, VENDORA, NITRAS, UVEX. Ми завжди готові запропонувати найкращі ціни, гнучку систему знижок, наявність товару на складі, мінімальні терміни поставки продукції з Європи, експрес поставки по Україні.

Наші переваги

Спецодяг та робоче взуття з Європи

«ЄВРОЗІЗ» — інтернет-магазин спецодягу в Києві з найширшим асортиментом робочого одягу, спецвзуття, робочих рукавичок , засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) та робочого інструменту від найкращих світових виробників. Працюючи з нами Ви маєте можливість захистити своїх співробітників «від голови до ніг». Ми прямі імпортери, тому Ви можете у нас купити спецвзуття та спецодяг без посередників від відомих європейських і українських брендів.

Швидка доставка товарів по місту Київ та Україні

Завдяки постійній наявності великої кількості товару на своїх складах в Україні і Польщі, ми маємо можливість доставляти товари в найкоротші терміни по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Вінниця, Кривий Ріг та іншим містам. При наявності товару в Україні поставка здійснюється на наступний день з моменту замовлення, при наявності товару в Європі поставка здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту замовлення. Будьте завжди впевнені – ТОВ «ЄВРОЗІЗ» тримає своє слово і доставляє власний імпорт вчасно.

Високий рівень сервісу в інтернет-магазині спецодягу

Ваш персональний менеджер працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та здійснює оперативний підбір ЗІЗ, робочих рукавиць, робочого одягу, робочого і захисного взуття згідно Ваших побажань. Наші співробітники готові допомогти Вам як на етапі підбору товару, так і в процесі виконання замовлення.

Якісна європейська продукція

Наявність європейських та українських сертифікатів підтверджує високу якість товару у магазині спецодягу «ЄВРОЗІЗ». Наші кваліфіковані фахівці завжди допоможуть купити спецодяг, спецвзуття, а також відповідні засоби індивідуального захисту .

Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії