Бренди

Магазин спецодягу у Києві

Інтернет магазин спецодягу Київ в особі вузькоспеціалізованої компанії ТОВ “ЄВРОЗІЗ” (ЄВРОпейські Засоби Індивідуального Захисту) вже більше 8 років забезпечує оптових та роздрібних клієнтів якісним асортиментом робочого одягу, робочого взуття, рукавичок, засобів індивідуального та колектівного захисту (ЗІЗ), від падіння з висоти та інструментів. Маючи власний імпорт, складські приміщення більш ніж 1000 м2 і бездоганний сервіс, магазину вдалося увійти в лідери ринку серед постачальників даної продукції в Україні для підприємств різних галузей промисловості: харчової, енергетичної, нафтової, газової, вугільної, хімічної та нафтохімічної, металургії, машинобудування, металообробки.

Наш інтернет магазин спецодягу, спецвзуття, ЗІЗ пропонує купити захисний одяг та взуття, витривалість яких підтверджена довгими роками експлуатації. Ми маємо прямі зовнішньоекономічні контракти та швидку доставку з-за кордону, а також статус дистриб’ютора з наступними брендами: ARDON, SAFETY JOGGER, HOGERT/HOEGERT, 3M, LEBER&HOLLMAN, REIS, STEELUZ, DELTA PLUS, SIZAM, PROCERA, FROOT OF THE LOOM, COFRA, FREEWORK, MERCATOR MEDICAL, STEDMAN, ARTMAS, OGRIFOX, OXYPAS, VENDORA, NITRAS, UVEX. Ми завжди готові запропонувати оптімальний рівень ціна-якість, гнучку систему знижок, наявність на складі, мінімальні терміни поставки з Європи.

ТОВ ЄВРОЗІЗ – магазин спецодягу у Києві №1

«ЄВРОЗІЗ» — інтернет магазин спецвзуття та спецодягу у Києві з найбільшим вибіром від найкращих світових виробників. Працюючи з нами Ви маєте можливість одягнути персонал «від голови до ніг». Ми прямі імпортери, тому з Німеччини, Польщі, Бельгії ми доставляємо без посередників за найкращими цінами. Завдяки ширині та глибині асортіменту на своїх складах в Україні та Євросоюзі, наш магазин спецвзуття, спецодягу, ЗІЗ відправляє посилки в найкоротші терміни по всій країні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Вінниця, Кривий Ріг. Для складських позицій відвантаження робиться в день замовлення, при іх відсутності поставка здійснюється протягом тижня після підтвердження заявки. Будьте впевнені – ми завжди тримаємо своє слово. Купити спецодяг, спецвзуття, ЗІЗ в інтернет магазині у Києві в роздріб та опт легко з Вашим особистим менеджером, який працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та здійснює оперативний підбір згідно Ваших побажань. Наші співробітники з Вами як на етапі підбору, так і в процесі виконання замовлення. Cертифікати якості підтверджують відмінні характеристики товару. Кваліфіковані фахівці допоможуть вирішити будь-які запитання оптових та роздрібних кліентів в нашому магазині спецодягу та спецвзуття. Купуйте в нас, бо ми гарантуємо індивідуальні знижки, бонуси та підхід!

магазин спецодягу київ

Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії