ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН СПЕЦОДЯГУ, СПЕЦВЗУТТЯ, РОБОЧИХ РУКАВИЦЬ, ЗІЗ ТА ІНСТРУМЕНТІВ

НАШІ БРЕНДИ

СПЕЦОДЯГ

Купити
Купити
Купити

СПЕЦВЗУТТЯ

567 грн. з ПДВ
Купити
Купити

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Купити
Купити
3.239 грн. з ПДВ
Купити

РОБОЧІ РУКАВИЦІ

Купити

ІНСТРУМЕНТИ

Купити
Купити

ЄВРОЗІЗ – ХТО МИ І НАШІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

ТОВ “ЄВРОЗІЗ” (ЄВРОпейські Засоби Індивідуального Захисту) – це вузькоспеціалізована компанія, головною метою якої є забезпечення оптових і роздрібних клієнтів якісним асортиментом спецодягу, спецвзуття, робочих рукавиць, засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) та інструменту. Маючи власний імпорт, складські приміщення більш 350м2 і бездоганний сервіс, нам вдалося увійти в лідери ринку серед постачальників даної продукції в Україні для підприємств різних галузей промисловості: харчової, енергетичної, нафтової, газової, вугільної, хімічної та нафтохімічної, металургії, машинобудування, металообробки і ін. Ми працюємо тільки з сертифікованою продукцією, тому надаємо нашим клієнтам всі необхідні українські сертифікати якості.

Наша компанія пропонує робочий і захисний одяг, робоче взуття, робочі рукавиці, засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), ручний інструмент, за якість яких відповідають кращі європейські і українські виробники. Ми маємо прямі зовнішньоекономічні контракти і імпорт з-за кордону, а також статус дистриб’ютора з наступними брендами: SAFETY JOGGER, HOGERT, 3M, LEBER & HOLLMAN, REIS, STEELUZ, DELTA PLUS, SIZAM, FROOT OF THE LOOM, B & C, COFRA, ARTMAS , OGRIFOX, VENDORA. Ми завжди готові запропонувати найкращі ціни, гнучку систему знижок, наявність товару на складі, мінімальні терміни поставки продукції з Європи, експрес поставки по Україні.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Спецодяг та робоче взуття з Європи

«ЄВРОЗІЗ» – інтернет-магазин спецодягу в Києві з найширшим асортиментом робочого одягу, спецвзуття, захисних рукавиць, засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) та робочого інструменту від кращих світових виробників. Працюючи з нами Ви маєте можливість захистити своїх співробітників «від голови до ніг». Ми прямі імпортери, тому Ви можете у нас купити спецвзуття та спецодяг без посередників від відомих європейських і українських брендів.

Швидка доставка товарів по Києву та Україні

Завдяки постійній наявності великої кількості товару на своїх складах в Україні і Польщі, ми маємо можливість доставляти товари в найкоротші терміни по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Вінниця, Кривий Ріг та іншим містам. При наявності товару в Україні поставка здійснюється на наступний день з моменту замовлення, при наявності товару в Європі поставка здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту замовлення. Будьте завжди впевнені – ТОВ “ЄВРОЗІЗ” тримає своє слово і доставляє власний імпорт точно в строк.

Високий рівень сервісу в онлайн магазині спецодягу

Ваш персональний менеджер працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та здійснює оперативний підбір ЗІЗ, робочих рукавиць, робочого одягу, робочого і захисного взуття згідно Ваших побажань. Наші співробітники готові Вам допомогти як на етапі підбору товару, так і в процесі виконання замовлення.

Якісна європейська продукція

Наявність європейських і українських сертифікатів підтверджує високу якість товару в магазині спецодягу “ЄВРОЗІЗ”. Наші кваліфіковані фахівці, завжди допоможуть купити спецодяг , спецвзуття, а також відповідні засоби індивідуального захисту .