Бренди

deltaplus купить в украинеsafetyjogger купить в украинеreis купить в украинеhoegert купить в украинеlh купить в украинеsizam купить в украинеsteeluz купить в украинеardon купить в украинекупить в украинеlogo procera купить в украинеvendora купить в украинекупить в украинеnitras купить в украинеlogo cofra купить в украине3m купить в украинеmercator купить в украинеfruit logo square smaller 400x400 1 купить в украинеstedman купить в украине

Інтернет магазин спецодягу, спецвзуття, ЗІЗ №1 в Україні

ТОВ “ЄВРОЗІЗ” (ЄВРОпейські Засоби Індивідуального Захисту) – це вузькоспеціалізована компанія, головною метою якої є забезпечення оптових та роздрібних клієнтів якісним асортиментом робочого одягу, робочого взуття, рукавичок, засобів індивідуального та колектівного захисту (ЗІЗ), від падіння з висоти та інструментів. Маючи власний імпорт, складські приміщення більш ніж 1000 м2 і бездоганний сервіс, магазину вдалося увійти в лідери ринку серед постачальників даної продукції в Україні для підприємств різних галузей промисловості: харчової, енергетичної, нафтової, газової, вугільної, хімічної та нафтохімічної, металургії, машинобудування, металообробки.

Наш інтернет магазин спецодягу, ЗІЗ, спецвзуття пропонує купити захисний одяг та взуття, витривалість яких підтверджена довгими роками експлуатації. Ми маємо прямі зовнішньоекономічні контракти та швидку доставку з-за кордону, а також статус дистриб’ютора з наступними брендами: ARDON, SAFETY JOGGER, HOGERT/HOEGERT, 3M, LEBER&HOLLMAN, REIS, STEELUZ, DELTA PLUS, SIZAM, PROCERA, FROOT OF THE LOOM, COFRA, FREEWORK, MERCATOR MEDICAL, STEDMAN, ARTMAS, OGRIFOX, OXYPAS, VENDORA, NITRAS, UVEX. Ми завжди готові запропонувати оптімальний рівень ціна-якість, гнучку систему знижок, наявність на складі, мінімальні терміни поставки з Європи.

«ЄВРОЗІЗ» — інтернет магазин спецодягу, спецвзуття в Києві з найбільшим вибіром від найкращих світових виробників. Працюючи з нами Ви маєте можливість одягнути персонал «від голови до ніг». Ми прямі імпортери, тому з Німеччини, Польщі, Бельгії ми доставляємо без посередників за найкращими цінами.

Швидка логістика

Завдяки ширині та глибині асортіменту на своїх складах в Україні та Євросоюзі, наш магазин спецодягу, спецвзуття, ЗІЗ відправляє посилки в найкоротші терміни по всій країні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Суми, Запоріжжя, Вінниця, Кривий Ріг. Для складських позицій відвантаження робиться в день замовлення, при іх відсутності поставка здійснюється протягом тижня після підтвердження заявки. Будьте впевнені – ми завжди тримаємо своє слово.

Високий рівень обслуговування

Купити спецодяг, спецвзуття, ЗІЗ в інтернет магазині в роздріб та опт легко з Вашим особистим менеджером, який працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та здійснює оперативний підбір згідно Ваших побажань. Наші співробітники з Вами як на етапі підбору, так і в процесі виконання замовлення.

Якісна продукція

Cертифікати підтверджують відмінні характеристики товару в интернет магазині. Кваліфіковані фахівці допоможуть вирішити будь-які запитання в нашому інтернет магазині спецодягу.

Магазин спецодягу в Києві

Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії