10 цікавих фактів про поло (теніску)

10 цікавих фактів про поло (теніску)

Сьогодні футболку поло любить і носить весь світ. Теніска поло доповнює базовий і робочий гардероб. Нижче 10 фактів про знамениту чоловічу та жіночу теніску.

Факт 1.

Перші класичні чоловічі футболки поло винайшов французький тенісист Рене Лакост в 1933 році.

Факт 2.

Лакост помістив фігурку крокодила на грудях чоловічий теніски. Крокодил як би натякав на лідерство в бізнесі. Ця ідея мала успіх, а за Рене Лакост закріпилося прізвисько “Алігатор”.

Факт 3.

Футболка поло Lacoste – перший предмет одягу, на якому з’явився логотип.

Факт 4.

Попередницею футболки поло вважається сорочку поло, створену спеціально для гравців в поло. Звідси і назва – поло.

Факт 5.

Класична чоловіча теніска виготовляється з бавовни піку, який ідеальний для гри в теніс і захищає від сонячних опіків.

Факт 6.

Світові дизайнери підхопили ідею Lacoste і почали випускати свої варіанти поло. Так тенісист і дизайнер Фредерік Перрі додав дві смужки яскравого кольору на воріт і манжети. А Бенджамін Шерман пришив маленьку гудзик до коміра, щоб той не піднімався.

Факт 7.

Поло футболка набула особливої популярності у студентів університетів Ліги Плюща після того, як Ральф Лорен представив свою версію теніски, виконану в 24 кольорах.

Факт 8.

З моменту появи, теніска чоловіча практично не змінилася. Однак мала деякі особливості в окремі десятиліття. У 40-х рр. минулого століття футболка поло була більш спортивною, в 50-х – елегантною, в 60-х і 70-х – квітів руху хіпі, в 2000-х – “зеленої”, а в 2010-х – соціально-орієнтованої. Подивимося, які тенденції будуть в наступному десятилітті.

Факт 9.

Спочатку поло було пов’язано тільки з “дорогими” видами спорту: яхтинг, теніс, поло, гольф. Зараз разом зі спортсменами футболку поло носять і вболівальники, і офісні працівники, і любителі активного виду відпочинку, які бажають виглядати стильно. Варто відзначити, що футболка поло жіноча стала також популярна у представниць прекрасної статі.

Факт 10.

Теніска поло увійшла в робочий гардероб і є повноцінним елементом спецодягу. Вона використовується як окрема річна спецодяг і як спецодяг демісезонний, будучи базовим шаром в холодну пору року. Інтернет магазин спецодягу Евросіз пропонує великий вибір футболок і тенісок поло. Наші консультанти з радістю допоможуть визначитися з кольором, розміром і виробником. Наприклад, футболка поло Stedman представлена в синьому, сірому і зеленому кольорах. Щоб купити футболку поло на нашому сайті, досить зробити замовлення в один клік, і ми доставимо його по всій Україні!

Спецодяг та спецвзуття HOGERT
Вологозахисний спецодяг для захисту робочих
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії