Бренд DELTA PLUS (ДЕЛЬТА ПЛЮС)

DELTA PLUS (Франція) – найбільший європейський холдинг, який спеціалізується на розробці та виробництві засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), спецодягу, спецвзуття, засобів для захисту рук і коштів для захисту від падіння з висоти. Компанія «Дельта Плюс» була заснована у Франції в 1977 р і на сьогоднішній день, є сім фабрик, чотири центри логістики, вісімнадцять підрозділів в різних країнах, сотні кваліфікованих працівників і тисячі задоволених замовників по всьому світу. У всьому світі продукція, вироблена компанією DELTA PLUS, відома під торговими марками: PANOPLY (Паноплі), VENITEX (Венітекс), TIGER (Тайгер), FROMENT (Фромент), а також DELTA PLUS (Дельта Плюс).

DELTA PLUS в Україні

Компанія »EUROSIZ» (ЄВРОЗІЗ) – є основним офіційним дистриб’ютором (дилером) DELTA PLUS в Україні. За допомогою нашого інтернет-магазину www.eurosiz.ua Ви можете купити спецодяг DELTA PLUS та інші засоби захисту від французького виробника: захисні каски, спецвзуття, вироби для захисту очей і обличчя. Вся продукція супроводжується сертифікатами якості та відповідає світовим стандартам. Вироби «Дельта Плюс» отримали заслужене визнання в країнах Європи.

Для чого актуально купити продукцію DELTA PLUS

Засоби індивідуального захисту “ DELTA PLUS » затребувані у різних сферах господарства і виробництва. Спецодяг для громадських робіт, хімічної промисловості, будівництва, утилізації шкідливих відходів забезпечить безпеку ваших співробітників. Сучасні технології, прекрасний дизайн роблять ЗІЗ «Дельта Плюс» незамінним продуктом на багатьох підприємствах. Крім того, ваш персонал скаже вам спасибі за турботу і комфортні умови роботи. Адже такі красиві і зручні використовуються скоріше з задоволенням, ніж за приписом.

Серед видів продукції «DELTA PLUS» ви знайдете:
– робочий і захисний одяг;
– рукавички для роботи в самих екстремальних умовах;
– засоби індивідуального захисту (захист дихання, захист голови, захист очей і обличчя, захист слуху);
– спецвзуття;
– висотне спорядження для захисту від падінь.

Засоби індивідуального захисту DELTA PLUS ціни

ЗІЗ DELTA PLUS мають досить демократичні ціни, в чому ви можете переконатися на нашому сайті. На якість та безпеку економити не можна, але навіть в цьому плані європейський виробник часом вигідніше вітчизняних аналогів. У каталозі ви знайдете сотні позицій, що випускаються під брендами Tiger, Venitex, Froment, Panoply, які входять в холдинг «Дельта Плюс». Всі вироби відповідають директивам Європейського Союзу 89/686 / EEC, а також сертифіковані за стандартом якості ISO9001-2000.

Де купити ЗІЗ Дельта Плюс в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Львові

За допомогою інтернет-магазину « EUROSIZ ” Ви можете купити ЗІЗ Delta Plus ( Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Львів і доставка по всій Україні). Ціни приємно здивують наших нових клієнтів і постійних партнерів.