Доставка та оплата

Доставка по Україні здійснюється за допомогою оператора «НОВА ПОШТА». Мінімальна сума замовлення 200 гривень.

При замовленні товара на сайті на суму більш ніж 5000 гривень, доставка робиться за наш рахунок.

Якщо Ви замовили складську позицію до 14-00, ми відправимо її в день замовлення, якщо після 14-00, то на наступний день.

Для розуміння серйозності намірів Кліента, ми здійснюємо Доставку товару при выборі варіанта Накладений платіж, тільки при передплаті в розмірі 200 гривень на карточку ФОП. Дана сума віднімається з загального платежу при отриманні товару.Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може змінюватися в залежності від ваги, габаритів і міста доставки (від 40 до 150 гривень). Вартість доставки  товару, Ви можете також уточнити у нашого менеджера при оформленні замовлення. Доставка товару для фізосіб здійснюється за рахунок Покупця, для юридичних осіб – відповідно до умов договору.

Оплата

Фізичні особи

Оплата здійснюється:
– в касі відділення будь-якого банку згідно виставленого рахунку;
– на картку Приватбанку;
– накладений платіж у відділенні «Нова Пошта».

Юридичні особи

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми згідно виставленого рахунку.
При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії