Робоче взуття з Європи

У наші дні робоче взуття з Європи затребуване серед українських професіоналів. Воно славиться відмінною якістю та високим ступенем захисту. Не варто недооцінювати роль спеціального взуття у збереженні здоров’я працівника. Європейське спецвзуття не лише захистить ваші ноги, а й забезпечить гідний зовнішній вигляд.
Компанія ЄВРОЗІЗ пропонує купити професійне взуття різних видів, розмірів, сезонності та призначень.Робоче взуття з Європи

Взуття для роботи Європа

Незалежно від країни виробника, правильне робоче екіпірування має відповідати цілій низці вимог. Наявність сертифікатів якості є обов’язковою умовою.
Екіпірувати спецвзуттям своїх співробітників має роботодавець. Але часто людині самій доводиться дбати про свою безпеку. Особливо якщо захисне взуття підбирається для особистих потреб: робота в саду, гаражі, активні прогулянки та турпоходи.
Основне завдання ЗІЗ ніг – забезпечити комфорт та захист представникам різних спеціальностей. Уберегти від ударів, порізів, хімічних та термічних опіків. Купити зимове робоче взуття з Європи просто необхідно, коли потрібно зігрітися в холодну пору року. А літнє – коли стопам треба “дихати” у спеку та спеку.

Європейське робоче взуття: вимоги та характеристики

  • Спеціалізація. Черевики зварювальника не схожі на тактичні берці. Також різняться, наприклад, взуття для медиків та персоналу СТО. Одним важливі мобільність та комфорт. Іншим – наявність захисного підноска (металевого або композитного) та антипрокольної устілки. Третім – водовідштовхувальні та антистатичні властивості.
  • Матеріал. Натуральна шкіра, нубук чи якісні синтетичні матеріали.
  • Сезон та розмір. Тут усе просто. Влітку – добре вентильовані сандалії, кросівки, сабо. Взимку – утеплені черевики чи чоботи. Теплі моделі рекомендується купувати на розмір більше. Також важлива хороша фіксація суглоба та повнота колодки. Літні та демісезонні варіанти підбирайте по довжині устілки.
  • Клас захисту. Залежить від тих чи інших захисних властивостей: устілка, підносок, маслостійкість, амортизація, електроізоляція тощо.

Яке спецвзуття з Європи можна купити в Україні?

Єврозіз – офіційний дистриб’ютор торгових марок із багатьох країн Євросоюзу (EU). В інтернет-магазині eurosiz.ua можна купити спецодяг, захисні рукавички, робочі черевики, напівчеревики, кросівки, туфлі, чоботи, сандалі з Бельгії (Safety Jogger, Oxypas), Франції (Delta Plus), Німеччини (Nitras, Procera, Hogert), Польщі (REIS), Іспанії (GTM), Італії (Zenkis, Vendora), Чехії (Ardon). Склад у Києві та Варшаві дозволяє швидко доставити замовлення.

Закрити
Рейтингові товари
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії