Робочий одяг з Європи

Європейський спецодяг підкорює Україну з моменту розвалу СРСР і здобуття незалежності. Спецодяг – один з основних видів захисного екіпірування робітника на виробництві. Гарний робочий одяг , поряд зі спецвзуттям , не тільки захистить вас і ваших співробітників, а й створить позитивне враження про підприємство в цілому.

Особливо “вигідно” працюють на імідж брендованих виробів, а також спецодяг з нанесеним логотипом вашої компанії.

Більше того, навіть неозброєним оком видно, наскільки якісна та презентабельна форма у робітників. Відразу можна зробити висновок, чи дбає керівництво про корпоративний зовнішній вигляд та загальну організацію праці.

Спецодяг з ЄвропиВкладення в якісний захист персоналу свідчить про те, що ви є відповідальними і вам можна довіряти. Ви не заощаджуєте на безпеці та здоров’ї співробітників.

Купити робочий одяг із Європи буде вірним рішенням!

Компанія ЄВРОЗІЗ пропонує велику кількість європейських брендів спецодягу, робочого взуття та інших ЗІЗ (засоби індивідуального захисту).

Ми є офіційним дистриб’ютором кількох європейських торгових марок, які добре зарекомендували себе на українському ринку.

Вже багато років ми займаємося оптовим та роздрібним продажем спецодягу високої якості з Бельгії, Німеччини, Франції, Польщі, Чехії та інших країн.

Власний склад у Києві (м. Лівобережна) та наявність складу у Польщі дозволяє швидко здійснити доставку вашого замовлення до будь-якого населеного пункту України.

Звичайно, весь одяг, який ви знайдете в інтернет-магазині eurosiz.ua, відповідає європейським стандартам і має сертифікати якості.

Говоримо ЄВРОПА, маємо на увазі якість

Здавна вважається, що товари, вироблені у Європі, відмінної якості. Ну ось подумайте, найнадійніші банки та годинникові механізми – швейцарські, найсмачніший шоколад – бельгійський, найкрасивіше взуття – італійське, а дизайнерський одяг – французький. Та що тут говорити, мабуть, найщасливіші корови, судячи з телевізійної реклами, теж живуть в Альпах, а дикий лосось живе у водах Норвегії.

Робочий одяг з ЄвропиГоворимо Німеччина – маємо на увазі якість та практичність, Франція – стиль та продуманість деталей, Бельгія – технологічність та актуальність моделей, Польща – демократичність та різноманітність.

Європейський менталітет, що спирається на традиції та дбайливе ставлення до природних ресурсів, а також на сміливі ідеї та інновації, справді здатні завоювати визнання у споживачів.

Сфера індивідуального захисту на виробництві також не пасе задніх. Європейські бренди спецодягу, спецвзуття та ЗІЗ посіли почесне місце у низці “піонерів” у галузі охорони праці.

Спецодяг з Європи яких брендів продає компанія ЄВРОЗІЗ?

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором спецодягу в Україні таких європейських брендів:

Який робочий одяг із Європи можна купити у Києві з доставкою по Україні?

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете різноманітність моделей із різними захисними характеристиками. Також це моделі різної сезонності та призначення.

Більше того, на сайті представлений як чоловічий , так і жіночий спецодяг. Якщо ви бажаєте замовити екіпірування конкретного бренду або країни, вам просто необхідно виставити потрібні фільтри. Навігація сайту зручна у використанні та дружня до користувача.

Ми пропонуємо купити літній , демісезонний та зимовий (утеплений) спецодяг. Якщо ви шукаєте вологостійкий , хімстійкий, термостійкий, сигнальний спецодяг, то Ви в правильному місці!

Спецодяг для будівельників , малярів , працівників СТО. Для зварювальників та електриків для працівників харчової промисловості та виконуючих дорожні роботи – все це ви знайдете в онлайн магазині спецодягу та спецвзуття ЄВРОЗІЗ.

Ми продаємо спецодяг для медицини, водіїв та працівників охоронних служб, а також сигнальні жилети для дітей та дорослих. Якщо говорити про види захисного одягу, то крім поширених робочих костюмів, напівкомбінезонів, штанів, курток, ви можете знайти футболки, теніски, поло, толстовки, жилети, плащі. А також комбінезони, сорочки у клітку, шорти, термобілизна. Різноманітні головні убори та аксесуари (ремені, шкарпетки, кепки, фартухи) та ін.

Чекаємо на ваші замовлення! Ми раді кожному клієнту! Якщо вам потрібна консультація, професійні менеджери із задоволенням допоможуть з вибором та нададуть відповіді на ваші запитання.

У чому успіх європейського спецодягу?

Спецодяг Європи користується великою популярністю в Україні завдяки таким характеристикам:

 • добротність та практичність;
 • продумані деталі (розміри та кількість кишень, фурнітура, функціональність та зручність одягу тощо);
 • новизна дизайну та привабливий зовнішній вигляд;
 • можливість комбінувати комплекти та підбирати “образ” в єдиному стилі та кольоровій гамі;
 • інноваційний підхід до захисних властивостей;
 • багаторазове тестування зразків перш, ніж спецодяг надійде у продаж;
 • зносостійкість, довговічність;
 • легкий догляд;
 • винятковий підбір матеріалів;
 • бездоганна якість пошиття;
 • оптимальне співвідношення “ціна-якість”.

Скільки коштує європейський робочий одяг?

Справедливо, що робочий одяг з Європи у Києві та інших містах України не найдешевший. Стратегія ведення бізнесу така, що тестування та тотальний контроль виробництва, продуктів, постачальників та бізнес-партнерів є ключовими. Якщо робочий процес, методи та процедури налагоджені, резонно очікувати високої якості товарів та послуг.

Безкомпромісне прагнення високої якості – у крові у європейців. Їхня мета продавати не найдоступніший за ціною спецодяг, а найкращий! У будь-якому випадку, ціна такого одягу оптимальна та досить приваблива. Компанія ЄВРОЗІЗ працює з виробниками безпосередньо, минаючи посередників. Тим самим ми продаємо товар без зайвих націнок.

Ми пропонуємо вам приємні ціни та гнучку систему знижок. Нижче наведено приклади цін на деякі види спецодягу з Європи:

Спецодяг з Франції

 • Робочий костюм (куртка та штани) – 333 грн. – 2850 грн.
 • Напівкомбінезон робочий – 950 грн. – 2150 грн.
 • Жилети робітника (світловідбивні та утеплені) – 116 грн. – 1288 грн.

Спецодяг з Німеччини

 • Штани робітника – 490 грн. – 1599 грн.
 • Куртка робоча (зокрема і куртки Softshell) – 528 грн. – 2548 грн.
 • Фліси та товстовки – 541 грн. – 885 грн.

Спецодяг з Польщі

 • Робочий костюм (куртка та напівкомбінезон) – 751 грн. – 2420 грн.
 • Напівкомбінезон робочий – 388 грн. – 1210 грн.
 • Спецодяг вологостійкий (костюм, куртка, плащ вологозахисний) – 269 грн. – 1899 грн.
Закрити
Рейтингові товари
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії