Що таке софтшел та переваги тканини Softshell

Що таке Cофтшел/Softshell

Softshell (Софтшел) – це високотехнологічний матеріал, який активно використовується для виробництва спортивного одягу і екіпіровки. Однак куртки софтшел, костюми софтшел можна побачити не тільки на альпіністах і мандрівниках. Функціональність і прекрасні експлуатаційні характеристики софтшелла дозволяють використовувати даний матеріал і в виробництві спецодягу.

У чому ж особливість Softshell?

Термін softshell (з англійської “м’яка захист”) вперше був використаний американською компанією Patagonia – виробником одягу для активного відпочинку. Перед технологами компанії стояло завдання замінити тришарову систему одягу на більш простий варіант і, при цьому, більш легкий. Класична схема екіпіровки (термобілизна + утеплювач + мембрана), що захищає від дощу і вітру, використовувалася вже давно. Потрібно було створити одяг, яка поєднувала б у собі всі експлуатаційні характеристики, і не перетворювалася при цьому в об’ємний мішок. Проблему вирішив Softshell – матеріал, який зібрав воєдино властивості всіх трьох шарів.

Образно кажучи, Softshell є багатошаровою тканину, частіше зовні нагадує нейлон, а з вивороту – фліс. Хоча верхній лицьовий шар може бути різним. Між верхнім і нижнім шаром може перебувати дихаюча мембрана. В основі софтшелла лежать такі синтетичні волокна, як: поліестер, поліамід, лайкра і поліуретан. У сучасних моделях може зустрічатися і шерсть. Накладення один на одного декількох шарів: міцного захисного і м’якого, що зберігає тепло і виводить вологу, є основою технологічного процесу виробництва даного виду тканини.

Легкий і практичний софтшел має ряд переваг: вологостійкість і захист від вітру, повітря та теплоізоляція, зносостійкість і легкість в догляді, швидке виведення вологи, висока міцність і малу вагу. Саме завдяки таким експлуатаційними характеристиками, матеріал Softshell завоював величезну популярність у виробників спецодягу. Робочий одяг з софтшела забезпечує максимальний комфорт навіть в несприятливих погодних умовах без додаткових чумарок. В результаті зберігається легкість і свобода рухів працівника.

Купити куртку, костюм, штани софтшелл (Softshell) можна в нашому інтернет-магазині спецодягу. Ми доставимо її в будь-яку точку України. Вдалого вибору!

10 цікавих фактів про картату сорочку
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії