10 цікавих фактів про картату сорочку

Робоча сорочка
  1. Фланелеві теплі картаті сорочки винайшла американська компанія Pendleton. Червона сорочка в клітку була любима у робітників і майстрів, але пізніше картата сорочка стала популярна у серфінгістів і музикантів.
  2. Спочатку чоловіки носили сорочки всіх відтінків сірого. Білі сорочки могли дозволити собі тільки багаті люди, так як постійна прання і щоденна зміна одягу обходилися досить недешево.
  3. Пендлтонські бавовняні фабрики спочатку ткали яскраві індійські пледи. Але в 1924 році власник фабрики Кларенс Мортон Бішоп вирішив використовувати всі кольорове розмаїття тканини і складне плетіння для виробництва фланелевих чоловічих сорочок. Так з’явилася знаменита сорочкова тканина Пендлтона.
  4. На початку 50 хх років ХХ століття яскрава картата сорочка стала символом кінця поневірянь і поверненням хорошого життя.
  5. “Мій хлопець завжди носить білі Levi’s, тенісні туфлі, серфінговий капелюх і велику сорочку Пендлтона” – саме так співалося в популярній пісні 60-х. Джинси Levi’s і сорочка завжди виглядали круто в парі. Але в дійсності ці два бренду не співпрацювали багато десятиліть.
  6. Особливо популярними картаті сорочки стали після того, як група The Pendletons виконала пісню про заняття серфінгом в Каліфорнії. Пізніше група стала називатися Beach Boys, але незмінною залишилася любов до картатих сорочок, яки були одягнені поверх футболок.
  7. У 2002 році бренд Pendleton перейменували “сорочку серфінгістів” в The Blue Beach Boys Plaid.
  8. Пендлтонська фланелева сорочка “співпрацювала” і продовжує “співпрацювати” з різними брендами, такими як: Vans, Nike, Adidas і ін.
  9. Кожна картата сорочка бренду Pendleton виготовляється з близько 30 деталей, які вирізаються з одного рулону тканини, щоб повністю дотримати колір і щільність.
  10. На сьогоднішній день існує багато варіацій “клітини”. Наприклад: Prince of Wales Check (перетин темних і світлих смуг, при цьому видно як великі, так і маленькі клітки), Tattersalls (перетин тонких смуг на бежевому або білому тлі), Houndstooth (клітка, схожа на зубці) і ін.
Що таке софтшел та переваги тканини Softshell
Захисне та робоче взуття – стандарти EN 20345 і EN 20347
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії