Спецодяг Чернігів

Спецодяг в Чернігові від кращих європейських і американських брендів за ціною виробника з швидкою доставкою на вашу адресу. Замовляйте на офіційному сайті компанії ЄВРОЗІЗ (Європейські засоби індивідуального захисту). У нас налагоджений власний імпорт і ми можемо запропонувати вам бездоганний сервіс.

Асортимент інтернет-магазину

Весь товар, представлений в онлайн-каталозі, відповідає ДСТУ і галузевим нормам, а також має сертифікати якості. Тип робочого одягу, яку ви можете замовити у нас, це широкий перелік виробів – від жилета зі світловідбиваючими смугами до костюма хімзахисту.

Жилети

Жилет – індивідуальний засіб захисту. Його головні завдання – вберегти співробітника на виробництві, забезпечити йому комфортні умови праці, а якщо це світловідбиваюча модель, то сигналізувати оточуючим про місцезнаходження працівника.

Що ми пропонуємо:

Робочі костюми

Зазвичай складаються з куртки і штанів. Іноді замість штанів може бути напівкомбінезон, який забезпечує додатковий захист і в той же час не сковує рухи.

У нас ви можете замовити:

Комбінезони

У нашому інтернет-магазині ви знайдете бавовняні комбінезони на теплу погоду і стандартні моделі з щільної тканини. Всі вони призначені для співробітників підприємств.

Окреме місце в цьому розділі займають захисні комбінезони ЗІЗ. Вони розроблені, щоб уберегти працівника від негативного впливу хімічних, лакофарбових та інших небезпечних речовин, а також від виробничого пилу. Актуальними для співробітників метало- та деревообробної галузі, хімічної і харчової промисловості, будівельних і клінінгових підприємств, медичних і фармацевтичних компаній.

Захисні комбінезони бувають багаторазового та одноразового використання. Після застосування таку уніформу утилізують.

Які комбінезони можна купити в нашому магазині спецодягу в Чернігові :

Куртки

Куртка-спецівка – обов’язковий елемент одягу в деяких професіях. Вона захищає від несприятливих погодних умов, а також від промислових забруднень, агресивних речовин, промислових травм.

Моделі на сайті:

Напівкомбінезони

Вид одягу, який і захищає, а також зручний в щоденному використанні. Являє собою штани на підтяжках з широким нагрудним “фартухом”. Додаткова перевага – наявність безлічі кишень.

В онлайн-каталозі ви знайдете стандартні моделі, літні бавовняні і зимові утеплені напівкомбінезони. А також вироби з світловідбиваючими смугами й напівкомбінезони-дощовики.

Крім перерахованих вище видів спецодягу, купити в Чернігові в компанії ЄВРОЗІЗ також можна термобілизну, футболки, теніски, сорочки, шорти, штани і вироби з флісу.

Як зробити замовлення

У нас для вас кілька варіантів – вибирайте найзручніший в вашому випадку:

Ми допоможемо вам з підбором товару і доставимо його в найкоротші терміни.
Також робочий одяг Ви можете купити в таких містах, як:

Миколаїв Запоріжжя Житомир Черкаси
Харків Одеса Дніпро Кривий Ріг
Вінниця Кременчук Львів Маріуполь
Полтава Суми Херсон
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії