Спецодяг Харків

Спецодяг Харків має на увазі робочу уніформу, головне завдання якої – забезпечити захист людини від деструктивних зовнішніх факторів на підприємстві. Під час розробки робочого одягу Харків враховується техніка безпеки в тій чи іншій сфері. Для покупки спеціального одягу на максимально вигідних умовах і за прийнятною ціною пропонуємо звертатися в наш інтернет-магазин.

Кому потрібно купити спецодяг Харків

Робочий одяг в Харкові створювалася в першу чергу для тих фахівців, які, виконуючи трудову діяльність, з великою часткою ймовірності могли отримати травму або іншу шкоду здоров’ю. У категорію таких професій входять пожежні, сталевари, шахтарі, монтажники металевих конструкцій і так далі. Надалі спецодяг почали видавати всім співробітникам підприємств, на яких присутні «гарячі», «пилові», загазовані і ремонтні цехи.

Промисловий і агротехнічний комплекси активно розвиваються, в зв’язку з чим зростає число професій, чия діяльність має на увазі обов’язкове носіння спеціальної екіпіровки. Сьогодні персоналу переважної більшості промислових підприємств під час влаштування на роботу видають комплект спецодягу, а в деяких випадках кілька його різновидів, наприклад, для зимового і літнього сезону. Причому подібні костюми можуть використовуватися не тільки на роботі для забезпечення захисту, то і в звичайних умовах – рибалками, туристами, мандрівниками.

Спецодяг в Харкові: які вимоги до нього пред’являються?

Перед тим як купити спецодяг в Харкові, потрібно переконатися в його відповідності певним вимогам:

 • Забезпечення належним рівнем захисту від деструктивного і небезпечного виробничого впливу.
 • Відповідність гігієнічним нормам.
 • Екологічна чистота.
 • Вільний крій – робітникові підприємства має бути зручно пересуватися, в той же час необхідна підтримка високого рівня комфорту і безпеки.
 • Наявність всіх необхідних елементів, щоб повноцінно справлятися з трудовими обов’язками. Йдеться про кишені, лямки і таке інше.
 • Вологостійкість. Якщо доводиться працювати на відкритому повітрі, речі не повинні сильно промокати під час дощу.
 • Брудовідштовхувальні властивості і простота чищення, прання.
 • Виготовлення з зносостійкої тканини.
 • Наявність сертифікату якості.

Чому варто замовити робочий одяг в Харкові?

У нашому інтернет-магазині доступний широкий асортимент спецодягу, який на сто відсотків відповідає вищеописаним вимогам і відрізняється рядом незаперечних переваг за типом:

 • Комфортного крою. Екіпірування працівника прекрасно лежить по фігурі через відсутність дефектів, ретельної обробки країв, відповідності зазначеним параметрам.
 • Використання під час пошиття безпечних для здоров’я тканин, сумішевих полотен і високоякісних синтетичних матеріалів.
 • Привабливого і лаконічного дизайну виробів. Працівники будуть із задоволенням носити таку форму.

Перевірений магазин спецодягу Харків

Якщо ви плануєте спецодяг Харків купити, рекомендуємо починати співпрацю з нашим перевіреним інтернет-магазином, каталог якого складається з надійного і високоякісного захисного одягу від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників, таких як Delta Plus, B&C, Fruit of the Loom, Reis, Sizam, Procera. Під час його розробки враховувалися строгі стандарти і вимоги, які створювалися для конкретних професій.

В асортименті є штани, костюми, куртки, комбінезони, напівкомбінезони, футболки, шорти, жилети, фліси, термобілизна. Спецодяг просочений вологовідштовхувальними речовинами, має підвищену зносостійкість та захист від бруду. Домогтися подібних властивостей вдалося завдяки унікальному складу.

Залишилися додаткові запитання або Ви хочете отримати більш детальну інформацію про те, як проходить співпраця? В такому випадку швидше зв’язуйтеся з нашими кваліфікованими менеджерами та консультуйтеся з ними. Вони допоможуть зробити правильний вибір і оформити замовлення.

Закрити
Рейтингові товари
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії