Спецодяг Полтава

Компанія ЄВРОЗІЗ – офіційний дистриб’ютор спецодягу в Полтаві з США, Німеччини, Франції, Бельгії та інших країн. Ми забезпечуємо висококласний сервіс і своєчасну доставку.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете продукцію десятка виробників зі світовим ім’ям. Вони виконують пошив жилетів, робочих штанів і курток, бавовняних виробів, комбінезонів і інших типів уніформи для будь-якого часу року.

Вибираючи спецодяг на сайті, зверніть увагу на його основні характеристики. Ми готові запропонувати вологозахисний, сигнальний, хімзахисний, термостійкий робочий одяг, а також софтшелл.

Сигнальний робочий одяг

Одна з головних вимог до уніформи для професій, де важлива помітність як гаранта безпеки – це наявність світловідбивних нашивок. Сигнальний спецодяг обов’язковий для співробітників метрополітену, автодору, аеропорту, будівельників, залізничників і ряду інших професій, де бути непоміченим прирівнюється до ризику для життя. Також він може стати в нагоді велосипедистам і мотоциклістам.

Який сигнальну одяг замовляють в інтернет-магазині eurosiz.ua :

Для захисту від вологи

Вологе середовище – звичайна справа для сантехніків, працівників водоканалу, пожежних, моряків, а також всіх тих, хто часто працює поза приміщенням в будь-яку погоду. Тому наш магазин спецодягу в Полтаві пропонує наступну продукцію:

Для захисту від хімічних речовин

Хімзахист – тип спецодягу, стійкий до впливу випаровувань і хімічних реактивів. Захисні костюми не дають шкідливим речовинам потрапити на шкіру і слизову, значно скорочуючи ризик нещасного випадку. Підходять для співробітників хімічної, деревообробної, фармацевтичної, нафтопереробної галузей. Також хімзахист стане у пригоді кожному, хто регулярно має справу з лугами, кислотами та іншими небезпечними речовинами.

Вибирайте серед одно- і багаторазових захисних комбінезонів від українських і європейських виробників.

Для захисту від високих температур

Термостійке екіпірування оберігає здоров’я і життя зварювальників, а також співробітників, які по роботі постійно стикаються з дуже високими температурами, бризками розплавленого металу, іскрами.

У нас ви завжди можете купити костюм зварювальника, виконаний з міцних, термостійких матеріалів.

Вартість спецодягу в Полтаві

Ціна формується в залежності від того, які матеріали були використані і які властивості в результаті отримало виріб. Також важливу роль відіграє бренд – чим він відоміший, тим дорожче продукція. Якісного спецодягу за дуже низькою ціною не буває. Проте нам вдалося зберегти для своїх клієнтів оптимальні умови за рахунок того, що ми поставляємо уніформу безпосередньо від виробників.

У нашому каталозі – тільки перевірений робочий одяг. Купити в Полтаві виріб на сайті компанії ЄВРОЗІЗ – значить отримати добре пошитий уніформу, яка прослужить не один рік. При цьому вона навіть виглядати буде привабливо.

У разі якщо вам не підійшов розмір або ви передумали, можна виконати повернення або обмін товару протягом 14 днів з дня покупки. Але ми гарантуємо, що ви отримаєте якісний спецодяг, який вам не захочеться міняти ні на один інший. А щоб правильно вибрати розмір і врахувати інші вимоги до виробу, звертайтеся за допомогою до менеджерів компанії.
Також робочий одяг Ви можете купити в таких містах, як:

Миколаїв Запоріжжя Житомир Черкаси
Харків Одеса Дніпро Кривий Ріг
Вінниця Кременчук Львів Маріуполь
Суми Херсон Чернігів
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії