Спецодяг в Житомирі

Спецодяг є такою екіпіровкою, до складу якої входять костюми, куртки, комбінезони, софтшелл, шорти, ЗІЗ – всі ці речі використовуються для того, щоб захищати персонал виробництв і підприємств від деструктивних зовнішніх впливів.

Спецодяг Житомир: для чого вона потрібна?

Кожен роботодавець повинен подбати про те, щоб всі співробітники були забезпечені якісним спецодягом. Він відіграє велику роль в питанні охорони праці – мінімізує ймовірність травмування, інтоксикації, шкідливі ризики, прекрасно справляється із завданням захисту від забруднень. Оснащений міцними і зносостійкими матеріалами, під час виготовлення він просочується спеціальними речовинами, які захищають від пошкоджень.

Спецодяг потрібен не тільки для виконання вищеописаних функцій, але і застосовується в рекламних, маркетингових цілях. При правильному оформленні екіпіровки колектив почне діяти більш згуртовано, стане з більшою повагою ставитися до підприємства, ефективніше працювати, що матиме позитивний вплив на розвиток і процвітання компанії.

Літній і зимовий спецодяг Житомир: його особливості

Залежно від погодних умов і місця роботи спецодяг може бути літній і зимовий. Для кожної з цих категорій характерні свої особливості:

  • Літній . В асортименті нашого інтернет-магазину широко представлені речі з легких тканин. Вони використовуються в приміщеннях, які добре опалюються, а також в процесі виконання робіт на вулиці в жаркий сезон. Виготовляються переважно з натуральних тканин, які добре вентилюються. Робочий одяг для літа легко стирається і прекрасно справляється із завданням вбирання надлишкової вологи.
  • Зимовий . Він покликаний захищати людину від низьких температур, коли вона працює на вулиці, в холодильному цеху, на складі або в приміщенні без опалення. Сучасний утеплений спецодяг активно застосовується і в повсякденному житті: підходить для відпочинку і туризму. Характеризується підвищеною паропроникністю, здатністю збереження тепла, легкою вагою, захистом від морозу поряд з вітром, опадами, механічними пошкодженнями. Під час виробництва подібних речей використовуються ущільнені тканини. Незважаючи на це, пересуватися і виконувати трудову діяльність в даному одязі досить комфортно.

Купити спецодяг в Житомирі на вигідних умовах

У нашому інтернет-магазині спецодягу ви зможете ознайомитися з широким асортиментом продукції з України і Європи за прийнятною вартістю, так як ми закуповуємо речі безпосередньо у виробників і не співпрацюємо з посередниками. Є ряд незаперечних причин, чому варто звертатися саме до нас:

  • Вся продукція з каталогу відповідає ДСТУ.
  • Великий вибір. В наявності є штани, костюми, комбінезони, напівкомбінезони, засоби індивідуального захисту, шорти, жилети, футболки і багато іншого.
  • Для пошиття одягу використовуються виключно високоякісні матеріали підвищеної міцності і зносостійкості.
  • Перед реалізацією ми перевіряємо партії товарів на наявність дефектів.
  • Можливість співпраці на роздрібних і оптових умовах, доступна доставка по Україні.

Щоб дізнатися додаткову інформацію і задати ваші запитання, достатньо зателефонувати менеджерам нашого інтернет-магазину і докладно проконсультуватися з ними. Звертайтеся!

Також робочий одяг Ви можете купити в таких містах, як:

МиколаївЗапоріжжяЧеркаси

Харків Одеса Дніпро Кривий Ріг
Вінниця Кременчук Львів Маріуполь
Полтава Суми Херсон Чернігів