Спецвзуття в Харкові

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
112 грн. з ПДВ
Купити
112 грн. з ПДВ
Купити
112 грн. з ПДВ
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
244 грн. з ПДВ
Купити
244 грн. з ПДВ
Купити
Купити
Купити
Купити

Основне призначення спеціального робочого взуття – захищати ноги від деструктивних зовнішніх впливів, які несуть потенційну загрозу для здоров’я людини. Взуття робоче Харків входить в категорію індивідуального засоби захисту. Вона має свої унікальні особливості і вибирається особливо ретельно.

Спецвзуття Харків: кому воно потрібне?

Харків робоче взуття повинне бути у кожного співробітника того чи іншого підприємства, адже саме воно поряд зі спецодягом підвищує безпеку і зменшує ймовірність отримання пошкоджень. Йдеться про незамінний елемент уніформи, що запобігає ризики і травмонебезпечні ситуації.

Найчастіше такі черевики потрібні людям, які працюють в будівельних і медичних установах, підприємствах харчової та хімічної виробництва, співробітникам охоронної служби. Взуття буде прекрасно справлятися із завданням захисту ніг від деструктивних факторів, якщо її правильно вибрати і знати, на які критерії в обов’язковому порядку звертати увагу перед покупкою.

Що враховувати, перед тим як купити спецвзуття Харків?

Щоб спецвзуття купити Харків і гарантовано виправдати свої очікування, потрібно робити акцент на умовах, спрямованих на забезпечення комфорту і безпеки ногам працівника:

 • Матеріал підошви. Взуття має мати хорошу опірність і стійкість до зношування, витримувати температурні перепади і не піддаватися хімічному впливу.
 • Верхня частина. Найчастіше використовується шкіра або гума. Не варто забувати про наявність водовідштовхувальних і антистатичних властивостей.
 • Внутрішня частина. Для її виготовлення застосовуються різні матеріали: як натуральні, так і синтетичні.
 • Підносок. Якісне взуття супроводжується спеціальною вставкою жорсткості з металу або композитних матеріалів, що підвищують рівень захисту від ймовірних травм.
 • Виробник. Для покупки максимально надійних і довговічних виробів краще вибирати товари перевірених і добре зарекомендували себе брендів.

Робоче взуття Харків: як за ним доглядати?

Зимове і літнє спецвзуття обов’язково прослужить довгий термін, якщо дотримуватися певних експлуатаційних правил:

 • Не можна носити вологі черевики – в такому випадку вони швидко деформуються.
 • Після використання взуття потрібно очистити від бруду і залишити в провітрюваному приміщенні, щоб воне висохле.
 • Заборонено використання органічних розчинників для чищення. Для регулярної обробки застосовується спеціальна змазка.
 • Не варто безперервно носити взуття більше 12 годин.

Робоче взуття в Харкові також вимагає правильного зберігання. Оптимальна температура повинна становити від 14 до 25 ºС, вологість повітря від 50 до 80%, відстань від приладів опалення більше 1 метра. Також рекомендується уникати попадання на черевики прямих сонячних променів.

Робоче взуття купити в Харкові на вигідних умовах

Таким чином, щоб працівники підприємств і будмайданчиків могли розраховувати на безпечні умови праці, для них потрібно купити не тільки спецодяг, а й робоче взуття. Вона належним чином захистить ноги від механічних і багатьох інших зовнішніх впливів, але найголовніше – людині буде комфортно, що призведе до підвищення продуктивності праці.

Робоче взуття купити Харків на максимально вигідних умовах можна в нашому перевіреному інтернет-магазині , де пропонується високоякісна продукція в величезному асортименті. У перевагах співпраці з «Єврозіз» змогли переконатися вже багато людей:

 • Купівля оптом і в роздріб. При замовленні великих партій вартість однієї одиниці знижується.
 • Прийнятна вартість на кожну групу товарів. Ціна на робоче взуття досить демократична.
 • Можливість підбору взуття для будь-якого часу року і різних експлуатаційних умов. В наявності є черевики, напівчеревики, чоботи, сандалі, кросівки і так далі.
 • Детальний опис кожної товарної позиції, що істотно полегшує вибір оптимального варіанту.
 • Оперативна доставка в будь-яке місто України.

Для отримання більш докладної інформації про характеристики продукції або нюансах співпраці звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами. Вони проконсультують і дадуть відповідь на ваші запитання.
Роботе взуття також можна купити в інших містах:

Дніпро Одеса Кривий Ріг
Вінниця Житомир Запоріжжя Кременчук
Львів Полтава