Спецвзуття в Кременчузі

ЄВРОЗІЗ – українська компанія, яка є представником багатьох відомих європейських брендів: DELTA PLUS, SAFETY JOGGER, PROCERA, HOGERT та інших торгових марок. Робоче взуття в Кременчузі вищевказаних виробників ви можете купити онлайн в нашому спеціалізованому інтернет-магазині.

Сезонне спецвзуття

У каталозі ви знайдете зимові, літні та демісезонні моделі.

Зимове робоче взуття представлене черевиками і чоботами. Воно виготовляється з використанням хутра, шкіри та інших матеріалів, які утримують тепло навіть при дуже низьких температурах. Одночасно зимові вироби можуть мати водовідштовхувальні властивості. Обов’язкова вимога – захист від отримання травм: нековзка, стійка до кислот підошва, металевий підносок, антипрокольна устілка і інші властивості.

Демісезонне і літнє спецвзуття представлене сандалями, кросівками, напівчеревиками, сабо та іншими моделями. Крім захисних якостей, які збігаються з перерахованими вище для зимових виробів, продукція для літа і весни / осені має бути  з “дихаючою” поверхнею, легкістю, вологостійкістю.

Робоче взуття в Кременчузі: бренди

Якщо бренд грає для вас ключову роль при виборі товару, тоді ось опис декількох виробників, які можуть надихнути на покупку:

  • Safety Jogger. Міжнародна торгова марка засобів індивідуального захисту, що є частиною компанії Cortina. Вироби розробляються командою дизайнерів. Використовуються сучасні технології, завдяки чому готове спецвзуття оберігає стопи від переохолодження і перегріву, механічних впливів, високої вологості та інших негативних факторів. У нашому інтернет-магазині під бельгійським брендом Safety Jogger представлені сабо, гумові чоботи, черевики, напівчеревики, кросівки, туфлі і сандалі.
  • Cofra. Італійський виробник відомий своєю педантичністю по відношенню до якості продукції. Контроль при виборі сировини, під час виробництва і перед випуском товару на ринок вкрай суворий. Це і робить бренд популярним серед покупців спецвзуття. Вибирайте свою модель (а, може, кілька) від компанії Cofra: робочі черевики або черевики, кросівки, сандалі. В асортименті також черевики електрика і зварювальника.
  • Oxypas. Французька торгівельна марка взуття для медичних працівників. Сабо і клогі на сайті відповідають потребам клінік, лабораторій, клінінгових компаній щодо підтримки чистоти в приміщеннях і комфорту стоп при багатогодинній роботі на ногах. Такий результат досягається завдяки злагодженій роботі ортопедів і дизайнерів над кожною новою колекцією. Ви можете замовити сабо або клогі в різних кольорах і варіаціях.
  • Reis. Польський виробник не заощаджує на сировині, фурнітурі та обладнанні для випуску робочого взуття. Також компанія застосовує інноваційні технології, що робить продукцію високоякісною і наділяє її цілим рядом корисних властивостей. Верх черевик і інших моделей зазвичай виконується з натуральної шкіри або спеціального синтетичного волокна. У виробах також може використовуватися утеплювач, мембрана, дихаюча підкладка. Підошва зазвичай антистатична, стійка до впливу кислот і масел. Вибирайте на сайті кросівки, черевики, сандалі гумові чоботи, сабо та інші вироби польського бренду Reis.

Крім торгових марок, зазначених вище, ми співпрацюємо ще з кількома європейськими виробниками спецвзуття. Ознайомитися з повним асортиментом можна за допомогою онлайн-каталогу.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів компанії ЄВРОЗІЗ по телефону: 0 800 756 056. Також нам можна написати в чат або на пошту.
Роботе взуття також можна купити в інших містах:

Дніпро Харків Одеса Кривий Ріг
Вінниця Житомир Запоріжжя
Львів Полтава