Спецвзуття Кременчук

ЄВРОЗІЗ – українська компанія, яка є представником багатьох відомих європейських брендів: DELTA PLUS, SAFETY JOGGER, PROCERA, HOGERT та інших торгових марок. Робоче взуття в Кременчузі вищевказаних виробників ви можете купити онлайн в нашому спеціалізованому інтернет-магазині.

Сезонне спецвзуття

У каталозі ви знайдете зимові, літні та демісезонні моделі.

Зимове робоче взуття представлене черевиками і чоботами. Воно виготовляється з використанням хутра, шкіри та інших матеріалів, які утримують тепло навіть при дуже низьких температурах. Одночасно зимові вироби можуть мати водовідштовхувальні властивості. Обов’язкова вимога – захист від отримання травм: нековзка, стійка до кислот підошва, металевий підносок, антипрокольна устілка і інші властивості.

Демісезонне і літнє спецвзуття представлене сандалями, кросівками, напівчеревиками, сабо та іншими моделями. Крім захисних якостей, які збігаються з перерахованими вище для зимових виробів, продукція для літа і весни / осені має бути  з “дихаючою” поверхнею, легкістю, вологостійкістю.

Робоче взуття в Кременчузі: бренди

Якщо бренд грає для вас ключову роль при виборі товару, тоді ось опис декількох виробників, які можуть надихнути на покупку:

Крім торгових марок, зазначених вище, ми співпрацюємо ще з кількома європейськими виробниками спецвзуття. Ознайомитися з повним асортиментом можна за допомогою онлайн-каталогу.

Звертайтеся за консультацією до менеджерів компанії ЄВРОЗІЗ по телефону: 0 800 756 056. Також нам можна написати в чат або на пошту.
Роботе взуття також можна купити в інших містах:

Дніпро Харків Одеса Кривий Ріг
Вінниця Житомир Запоріжжя
Львів Полтава
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії