Спецвзуття Львів

Широкий асортимент спецвзуття у Львові в інтернет-магазині eurosiz.ua . Замовляйте вироби провідних виробників Європи з доставкою в найближче до вас відділення Нової Пошти.

Категорії спецвзуття

Відмінність спеціального робочого взуття від повсякденного – перше розробляється під конкретні умови діяльності людини. Наприклад, на виробництві це моделі з захистом пальців від удару і підошвою, яка не ковзає, стійкої до кислот і проколювання гострим предметом.

У каталозі ви знайдете черевики, кросівки, чоботи та іншу продукцію, створену спеціально для певних галузей: нафтохімічної, фармацевтичної, будівельної, металургійної та багатьох інших. Наші вироби також можуть стати в нагоді рибалкам і велосипедистам.

Вибираючи черевики та інші вироби, зверніть увагу на характеристики. Умовно виділяють шість категорій, на які можна розділити всю робоче взуття:

  1. Термостійке. Стійка до дуже високої температури, іскр, крапель розпеченого металу. Підходить для металургів і зварювальників.
  2. Медичнек. Це сабо, клогі, сандалі для співробітників лабораторій, медичних клінік. Також вони можуть підійти працівникам клінінгу.
  3. Вологостійке. Призначене для діяльності в умовах підвищеної вологості. До вологостійкого робочого взуття у Львові відносять гумові чоботи і моделі з водовідштовхувальним верхом.
  4. Стандартне робочий. Оберігає ноги від різних забруднень, які бувають на виробництві і забезпечує комфорт протягом всієї зміни.
  5. Захисне з посиленими елементами. Металевий або композитний підносок запобігає травмуванню пальців стопи при механічному впливі.
  6. Утеплене. Зимове спецвзуття, що дозволяє працювати навіть при -40 градусів за Цельсієм.

У більшості випадків підошва стійка до ковзання, впливу кислот, має антистатичні властивості.

Вибір за сезоном

Залежно від умов роботи, зокрема, температури, ви можете вибирати між літніми, зимовими і демісезонними варіантами:

Переваги інтернет-магазину eurosiz.ua

Чому підприємства в Україні вважають за краще спецвзуття у Львові, купити яке можна на нашому сайті:

Замовляєте на суму від 6 000 грн? Доставка за наш рахунок!
Роботе взуття також можна купити в інших містах:

Дніпро Харків Одеса Кривий Ріг
Вінниця Житомир Запоріжжя Кременчук
Полтава
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії