Спецвзуття Полтава

Компанія ЄВРОЗІЗ (Європейські засоби індивідуального захисту) спеціалізується на продажу робочого одягу і спецвзуття в Полтаві гуртом і в роздріб. У нас налагоджені власні поставки продукції з Європи в Україну на склад компанії.

Чому до нас звертаються українські підприємства і приватні підприємці? Вся причина в тому, що ми є офіційним дистриб’ютором одних з найбільш затребуваних європейських брендів робочого взуття. COFRA, DELTA PLUS, HOGERT, PROCERA, SAFETY JOGGER, SIZAM і інші торгові марки доступні для вас в інтернет-магазині eurosiz.ua.

Бренди спецвзуття

Вибирайте свого виробника і оформляйте замовлення з доставкою в найближче відділення Нової Пошти. Нижче ви можете ознайомитися з деякими брендами, які в Україні представляє ЄВРОЗІЗ.

COFRA (Італія)

Це перший виробник взуття в Європі, що пройшов сертифікацію UNI EN ISO 9001 ще в 1997 році. Політика контролю якості компанії дуже сувора і до цього дня. Відстежується все – від сировини до характеристик готового виробу. Багато в чому завдяки цьому торгова марка COFRA отримала визнання в Європі і за її межами.

Яка продукція італійського бренду є у нас на сайті:

До кожної моделі передбачений детальний опис в каталозі.

DELTA PLUS / ДЕЛЬТА ПЛЮС (Франція)

Французький виробник, який відмінно зарекомендував себе в Україні. Його перевага – постійне використання передових технологій при розробці та пошитті спецвзуття. Наприклад, технологія Aerofresh має на увазі, що модель створена з вентильованого підкладкового матеріалу. А Panoflex – це спеціальні вигини в підошві для підвищення рівня комфорту під час носіння взуття.

Також серед переваг виробів під маркою DELTA PLUS – ергономічна протигрибкова устілка, енергопоглинаюча зона в області п’яти і підошва, стійка до підвищених температур, вологи, кислот і лугів. І це далеко не повний список характеристик.

Асортимент взуття французького виробника на нашому сайті включає наступні товари:

PROCERA (Німеччина)

Спецвзуття німецької торгової марки поєднує в собі комфорт і безпеку. Воно призначене для захисту стоп від нещасних випадків. Наприклад, випадкового подсковзування або наступу на гострий предмет. При цьому зимові варіанти забезпечують тепло в холодний період часу, а літні – легкість і вентиляцію в жарку пору року.

Ви можете замовити робоче взуття в Полтаві цього бренду, зазначені нижче:

OXYPAS (Франція)

Вже понад 30 років компанія розробляє моделі для співробітників охорони здоров’я і є експертом у своїй галузі. Спецвзуття OXYPAS адаптоване до потреб медперсоналу, який багато часу проводить на ногах. Продукція французької торгової марки зацікавить медичні клініки, лабораторії, фармацевтичні компанії, аптеки, а також клінінгові компанії та виробників електроніки.

Створенням моделей займається штат фахівців: дизайнери, ортопеди, медпрацівники. Перед випуском вироби обов’язково проходять перевірку. Якість підтверджується європейським сертифікатом EN ISO 20347: 2012.

Колекція французького виробника включає таку продукцію:

Сабо і клогі доступні в різних модельних варіаціях і кольорах.

Крім перерахованих вище торгових марок, компанія ЄВРОЗІЗ готова запропонувати вам продукцію та інших відомих виробників. Скористайтеся пошуком по брендам для ознайомлення з повним асортиментом. Щоб отримати консультацію і задати питання, зв’яжіться з нами за безкоштовним номером телефону: 0 800 756 056.
Роботе взуття також можна купити в інших містах:

Дніпро Харків Одеса Кривий Ріг
Вінниця Житомир Запоріжжя Кременчук
Львів
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії