Спецвзуття Запоріжжя

Компанія Єврозіз пропонує спецвзуття в Запоріжжі від провідних європейських виробників за приємною ціною. Вся продукція відповідає ДСТУ і галузевим нормам, а також має сертифікати якості. Скористайтеся висококласним сервісом і швидкою доставкою!

Вимоги до робочого взуття в Запоріжжі

Завдання спецвзуття – захищати ноги від негативних зовнішніх впливів і забезпечувати комфорт під час роботи. Черевики і інші вироби оберігають стопи від механічних травм, переохолодження або, навпаки, перегріву, ударів струмом, випадкового підсковзування і інших неприємностей, які можуть виникнути на виробництві.

В інтернет-магазині eurosiz.ua ви можете купити черевики, напівчеревики, кросівки, чоботи, туфлі, сандалі і клогі. Моделі розроблені для співробітників легкої та хімічної промисловості, лабораторій і медичних установ, монтажників, будівельників, автослюсарів, працівників галузі громадського харчування, сільського господарства, рибалок, продавців та інших спеціальностей.

Ключова вимога до робочого взуття в Запоріжжі, як і в будь-якому іншому місті, – наявність захисних властивостей, які є обов’язковими для уніформи конкретної сфери діяльності. На сайті ви знайдете черевики з металевим підноском або без, з композитним підноском. Вибір моделі залежить від ступеня захисту.

Дізнайтеся, яке спецвзуття і з яким рівнем захисту представлене в нашому інтернет-магазині.

Ступінь захисту спецвзуття Запоріжжя

Ви можете замовити з доставкою робоче, спеціалізоване і захисне взуття. Перелік виробів і значення абревіатур на сайті дивіться в таблиці нижче.

клас захисту особливості моделі Основні характеристики
SB Взуття з металевим підноском – Клас захисту Мун200

– Захист пальців від ударних навантажень

S1 Всі властивості моделі SB + поглинання ударів і статичного навантаження, задник для запобігання вивихів – Антистатична підошва

– П’ятковий амортизатор

– Маслобензостійка підошва

S2 Всі властивості моделі S1 + вологостійкість – Антистатична підошва

– П’ятковий амортизатор

– Маслобензостійка підошва

– Вологостійкий верх спецвзуття

S3 Всі властивості моделі S2 + захист від ковзання і проколів підошви – Антистатическая підошва

– П’ятковий амортизатор

– Маслобензостійка підошва

– Вологостійкий верх спец взуття

– Підошва, стійка до проколів

S4 Всі властивості моделі SB + антістатіка і амортизація п’яти – Антистатическая підошва

– П’ятковий амортизатор

S5 Всі властивості моделі S4 + Підошва, стійка до проколів – Антистатическая підошва

– П’ятковий амортизатор

– Кислотостійка підошва

– Нековзка маслобензостійка підошва

– Підошва, стійка до проколів

Ви можете купити спецвзуття в Запоріжжі без металевого підноска (клас OB), з композитним носком (S1 КОМПОЗИТ, S3 КОМПОЗИТ, S1P КОМПОЗИТ), вироби класу S3 для важких умов і класу S1P (властивості S1 + антипрокольна кевларова або металева устілка, яка оберігає від проколювання). Окремо варто згадати ESD – моделі з антистатичним захистом.

Купити спецвзуття в Запоріжжі недорого

Скористайтеся зручним онлайн-каталогом, щоб вибрати спеціальне взуття, відповідне до ваших вимог та вашої галузі діяльності. У кожної пари робітника є детальний опис характеристик, для підбору розміру складена розмірна сітка на сайті. Якщо у вас все одно залишилися питання і потрібна допомога з вибором, звертайтеся до консультантів компанії ЄВРОЗІЗ . Клієнти, які вирішили купити робоче взуття в Запоріжжі через наш інтернет-магазин, отримують товар у найближчому відділенні Нової Пошти через 1-2 день після оформлення замовлення.

Закрити
Рейтингові товари
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії