Як захистити очі на виробництві

Як захист очей на виробництві

Дуже часто отримання травм на виробництві трапляється через відсутність засобів індивідуального захисту. Очі – найбільш уразливий орган людського тіла.

Попадання в око сталевої тирси або інших частинок, бризок кислот і лугів, фізичні ушкодження, осліплення зварювальними іскрами може привести до порушень в роботі органів зору та іншим незворотніх наслідків. Засоби захисту очей – необхідна умова для безпечної роботи!

Як вибрати виробничі окуляри?

У кожній сфері виробництва існують свої погрози для зору, тому, вибираючи захисні окуляри, візьміть до уваги вид подразника, з яким ви маєте справу.

Обов’язково зверніть увагу на характеристики очок: матеріал, очкові скла (скло мінеральне, ударостійкий полікарбонат, різні пластмаси), захисні властивості лінз (антізапотеваніе і антіцарапаніе), універсальність (чи можуть застосовуватися разом з коригуючими окулярами, респіраторами та касками), захист від пилу, світла, попадання дрібних частинок, хімічних речовин.

Також звертайте увагу на вагу, розмір і зручність, рівень затемнення лінз, конструктивні особливості (пом’якшувальні прокладки в зонах тиску).

Всі виробничі окуляри бувають:

  • відкриті окуляри стикаються з особою частиною оправи. Вони захищають очі спереду, часто з боків. У деяких випадках мають також верхні і нижні захисні екрани. Відкриті захисні окуляри з безбарвними прозорими стеклами застосовуються як засоби індивідуального захисту очей від механічних пошкоджень летять частинками. Мають хорошу вентиляцію.
  • закриті окуляри щільно прилягають до обличчя і надійно захищають очі з усіх боків. Закриті окуляри використовують для захисту не тільки від летять частинок, але і від пилу, бризок металу, фарби, абразивів, лаків і т.д. Вони бувають з прямою і непрямою вентиляцією (останні забезпечують кращий захист).

Як доглядати?

Необхідно регулярно оглядати захисні окуляри на предмет пошкоджень. При необхідності відразу ж замінювати пошкоджені окуляри на нові. Рекомендується регулярно проводити чистку та дезінфекцію очок (промивати мильним розчином після кожного використання). Чи не чіпати лінзи окулярів і не терти їх брудними руками!

На нашому сайті представлені різні види захисних окулярів провідних європейських виробників. Ознайомитися з окулярами ви можете у нас на сайті.

 

Захисне та робоче взуття – стандарти EN 20345 і EN 20347
EN 388 – стійкість робочих рукавиць до механічних впливів
Закрити Мій кошик
недавно переглянутий Закрити
Закрити

Закрити
Навігація
Категорії